Jaký je cíl projektu?

BlizzFan nemá za cíl pouze sjednotit komunitu hráčů, tisícům fanoušků všech univers po celé Evropě toho přináší mnohem více. Jednou z priorit celého projektu je aktuální informovanost a každodenní přínos novinek ze všech aktuálních her. Ať už jste fanoušky MMORPG World of WarCraft, karetní hry Hearthstone nebo MOBA hry Heroes of the Storm,či nové herní pecky Overwatch, u nás vždy získáte čerstvé a ověřené informace, desítky novinek a stovky zajímavých článků.

Rovněž budete mít možnost nás potkávat na velkých fanouškovských akcích, kterými jsou například PragoFFest, 4Games, Festival Fantazie, MČR a mnoho dalších. I zde se budete moci potkat se spřízněnými dušemi, vyslechnout si zajímavé přednášky a dozvědět se mnoho nových věcí nejen o hrách z produkce Blizzard.

BlizzFan.cz by nikdy nevznikl bez podpory největších hráčů na poli české komunitní scény. Základem celého projektu tvoří weby, které dlouhá léta informují desítky tisíc hráčů o novinkách a zajímavých informacích nejen z her studia Blizzard.

BlizzFan má za cíl navázat vztahy s předními českými hernami u nás, z nichž některé už s námi dlouhou dobu úspěšně spolupracují. Nebudeme chybět na žádné významné události v herní branži, ať už se bude jednat o párty, herní campy, večírky či jakoukoliv další akci, která se svým zaměřením či jen okrajovým působením dotýká herního světa.