Wowfan.cz
World of Warcraft

Projekt WoWfan.cz je největší českou informativní stránkou o MMORPG hře World of WarCraft, která pochází z produkce Blizzard Entertainment.

WoWfan.cz spatřil světlo světa v květnu roku 2006 a od té doby se vypracoval na nejznámější českou a slovenskou internetovou stránku zaměřenou na on-line hru World of WarCraft, potažmo na celý svět WarCraftu. Pyšnit se může tisícovkami fanoušků na Facebookové stránce a rovněž počtem unikátních uživatelů, kteří web během dne navštíví, neboť i ten se pohybuje v řádech tisíců.

WoWfan.cz má rovněž masivní základnu fanoušků na YouTube kanálu, který za dobu svého fungování eviduje přes 1,5 milionů zhlédnutí a divákům poskytuje jak zajímavé a zábavné podcasty, tak i veškerá videa, která oficiálně uveřejní společnost Blizzard.

Jeho cílem je informovat hráče o novinkách na poli herní scény, přinášet zajímavý a originální obsah, monitorovat aktuální postup herní scény u nás i ve světě, ale i vtipnou a zábavnou formou zaujmout občasné hráče počítačových her, kteří, byť o World of WarCraft nejeví až tak velký zájem, mají alespoň základní podvědomí o světech Blizzardu.

Během svého fungování získal WoWfan.cz statut oficiální Blizzard Fansite stránky, a je tedy zařazen do Blizzard programu, který návštěvníkům slibuje především relevantní a ověřené informace, desítky soutěží, a zejména tolik oblíbené herní beta klíč, kterých během svého fungování WoWfan.cz rozdal v soutěžích několik stovek.