Overwatch.cz
Overwatch

Projekt Overwatch.cz je největší českou informativní stránkou o FPS hře Overwatch, která pochází z produkce Blizzard Entertainment.

Overwatch.cz spatřil světlo světa v lednu roku 2015 a od té doby se vypracoval na nejznámější českou a slovenskou internetovou stránku zaměřenou čistě na Overwatch. Pyšnit se může tisícovkami fanoušků na Facebookové stránce a rovněž počtem unikátních uživatelů, kteří web během dne navštíví, neboť i ten se pohybuje v řádech tisíců.

Jeho cílem je informovat hráče o novinkách na poli herní scény, přinášet zajímavý a originální obsah, monitorovat aktuální postup progamingové scény u nás i ve světě, ale i vtipnou a zábavnou formou zaujmout občasné hráče akčních her, kteří, byť o Overwatch nejeví až tak velký zájem, mají alespoň základní podvědomí o světech Blizzardu.

Během svého fungování získal Overwatch.cz statut oficiální Blizzard Fansite stránky, a je tedy zařazen do Blizzard programu, který návštěvníkům slibuje především relevantní a ověřené informace, soutěže a pořádání akcí pro podporu komunity.